Sıkça Sorulan Sorular teknik servisleri, diğer servislerden ayıran en önemli özelliklerdendir. Bu sebeple bize sorduğunuz genel soruları, elimizden geldiğince yanıtlamaya çalıştık. Farklı sorularınız için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Iphone, Samsung, Huawei, Sony, Lg, Xiaomi, Google, Htc, Asus, Casper, Blackberry, General Mobile, Lenovo, Meizu, Nokia, One Plus, Zte, Vestel, Vodafone ve Turkcell gibi seçkin markaların tüm mobil cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Onarım süreciniz hakkında bilgi alabilir miyim?

Mobil cihazların onarımı için bizi ziyaret ettiğinizde, cihazınızı inceler ve sorunun ilk değerlendirmesini yaparız. Soruna teşhis ettikten sonra, sizlere bir fiyat ve tahmini bir zaman sunarız. Onarıma sizin onayınızdan sonra başlarız. Eğer cihazınızda ek olarak farklı sorunlar gözlemlersek, bu durumu hemen size bildiririz.

Onarım süreci ortalama ne kadar sürüyor?

Mobil cihazlarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve genellikle cihazlarınızı bir kaç saat içinde onarabilir ve sizlere teslim edebiliriz. Stokta çok sayıda yedek parçamız mevcut. Ancak bazı modellerin bazı kısımları, özel sipariş gerektirebilir.

Kişisel verileri teslim ediyor musunuz? Veri kurtarmaz hizmetiniz var mı?

Kişisel verilerinizin sizler için değerini iyi biliyoruz. Kişisel veriler ne olursa, gizli kalması gereken dökümanlardır. Bu yüzden asla kişisel verilerinizle alakalı kurtarma veya yedekleme işlemleri yapmıyoruz. Aksine cihazınızda ki yazılımsal arızaların daha net teşhis edilebilmesi için, fabrika ayarların döndürülmesi (sıfırlama işlemi) gereklidir. Bu yüzden servisimize cihaz teslim etmeden önce, tüm verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Onarımlar için ne tür parçalar kullanıyorsunuz?

Mümkün olduğunda %100 orjinal seri numaralı ve garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Eğer o model için artık orjinal parçalar mevcut değilse, parçaları üreten aynı fabrikalardan gelecek en iyi OEM parçaları kullanmak durumunda kalıyoruz. Her iki durumda da, bu süreci size bildiriyor ve sizin onayınızla onarıma başlıyoruz.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Ayrıca uzak mesafelere kargo yöntemi ile hizmetimiz mevcuttur. Bu durumda banka havalesi veya eft yapıldıktan sonra onarıma başlıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan veya whatsapp canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

iletişim club