iletişim club

Ekran Değişimi ve Dokunmatik Problemleri

Her gün yüzlerce kez dokunduğumuz, oyun oynadığımız, ve bir çok işlem yaparken hatalı kullanım, çatlamalar veya kırılmalar sonucu zarar gören, cihazlarınızın ekranını, orjinal yedek ekranıyla kasada herhangi bir açıklık ve deforme olmadan bire bir değişimini yapıyoruz. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında oluşan parmak izi okumama gibi problemleri, bizimle asla yaşamıyorsunuz.

iletişim club

Batarya Problemleri ve Batarya Değişimi

Cihazınıza güç veren, Li-Ion ve Li-Po teknolojileriyle üretilen bataryalarımızdır. Ancak bu bataryalar, üretildikleri teknoloji itibariyle ömürlü parçalardır. Ortalama 1000 kez şarj ömrü sunan bataryalarımız, zamanla tam dolum kapasitesini kaybeder ve şarj sorunlarına yol açar. Cihazınızda ki batarya sorunlarını çözüyor ve arıza durumunda orjinal bataryasıyla değişimini sağlıyoruz.

iletişim club

Şarj Sorunu ve Soket Değişimi

Gelişen akıllı telefon teknolojisinde, neredeyse her gün telefonlarımızı en az 1 kere şarja takıyoruz. Bu durumda da zamanla şarj soketinde aşınmaların, deformelerin veya arızaların meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Cihazınızda ki bu şarj etme ve soket problemlerinin tespitini yapabilir, arızanın giderilmesi için, servisimizde kısa sürede onarımını sağlayabiliriz.

iletişim club

Orjinal Kasa Değişimi

Zaman geçtikçe cihazların dış ve köşe kısımları deforme olabiliyor ve çarpma, düşme gibi etkenler aracılığıyla, kırık, çatlak ve ezilmeler olabiliyor. Her ne kadar piyasada kılıf ve koruyucu çeşitliliği çok olsa da, zamanla kasadaki deformasyonlar kullanımı engelleyip, kötü bir görüntüye neden olabiliyor. Dilerseniz cihazının tüm iç aksamını, yeni orjinal kasaya aktarıyor, ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlıyoruz.

iletişim club

Anakart Tamiri, Entegre ve Komponent Değişimi

Sadece görünen dış kısımdaki parçaları değil, cihazların tüm elektronik devrelerinde yer alan entegre ve komponentleri onarıyoruz veya değiştiriyoruz. Özellikle anakart üzerindeki komponentlerin onarımı ve değişimi, yüksek hassasiyet ve beceri gerektiren bir işlemdir. Böylelikle yüksek maliyetlere değişen anakart ücretinden sizi kurtararak, cihazın orjinal anakartıyla çalışmasını sağlıyoruz.

iletişim club

Kamera ve Sensör Problemleri

Akıllı telefon teknolojisinde belki de, en çok gelişen ve en çok satın alma tercihi sunan donanım hiç kuşkusuz, kamera ve sensörlerdir. Ancak kasaların daha daralması, kameraların gelişmesi sebebiyle, kamera ve sensörler zaman zaman zarar görüp, fonksiyonlarını yitirebiliyorlar. Bu sebeple oluşan hasarları düzeltiyor, ve yeniden kameranızı eskisi gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

iletişim club

Wifi ve Bluetooth Problemleri

Wifi ve bluetooth gibi teknolojiler sayesinde, dünya ile bağlantı kurduğumuz bir gerçek. Ancak bu teknolojilerin çalışmaması hem donanımsal, hem de yazılımsal kaynaklı olabiliyor. Bu durumda detaylı bir test, teşhis ve onarım aşaması gerekiyor. Bağlanmama, az çekme, bağlantının bir süre sonra kapanması gibi sorunlara karşı, detaylı bir test ve onarım işlemi yapıyor, donanımsal kaynaklı arızalı giderip, tekrar test ettikten sonra, cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

iletişim club

Şebeke ve Sim Kart Problemleri

Cihazlarımızda zaman zaman yaşanan donanımsal arızalar, farklı fonksiyonların ve donanımlarında çalışmasının engelleyebilir. Şebeke, sim kart ve kart yuvası arızaları tek başlarında kolay kolay sorun teşkil etmese de, zamanla diğer fonksiyonların çalışmaması sebebiyle, aynı anakart üstünde oldukları için, arıza yapabilirler. Teknik servisimizdeki detaylı testler sonucu, arıza yaratan kısımları bulup, şebeke ve sim kart problemlerini onarıyoruz.

iletişim club

Ses ve Kulaklık Çıkışı Problemleri

Kamera donanımı kadar, ses fonksiyonları da cihazlarımız için hayati bir önem taşıyor. Sık sık kulaklık takıp çıkarmak, cihazın üstünde bulunan hoparlörde yüksek sesle müzik dinlemek, zamanla soket ve hoparlör problemlerine yol açabilir. Bu istenmeyen durum karşısında, telefon kullanılamaz hale gelebilir. İletişim Club teknik servis bünyesinde, genellikle donanım kaynaklı bu ses ve kulaklık soketi problemlerini gideriyor, telefonunuzu eski performansına kavuşturuyoruz.

iletişim club

Orjinal Yedek Parça ile Onarım ve Aksesuar Satışı

Tüm onarımlarımızı orjinal yedek parça ve muadillerini üreten firmaların, bizlere tedarik ettiği parçalar ile sağlıyoruz. Yan sanayi parçalar, telefonunuzda performans kaynaklı sorunlara yol açabilir. Parça değişimi sonrasında, cihazınıza tüm donanımsal ve yazılımsal testleri yapmadan, asla teslim etmiyoruz. Ayrıca teknik servisimizde gerek yüz yüze, gerekse kargo aracılığı ile aksesuar satışımız mevcuttur.

iletişim club

İos Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Ios işletim sistemi, Apple firmasının geliştirdiği, güvenli ve stabil bir yazılımdır. Ancak zaman zaman uyumsuzluk sorunu yaratıp, bazı programların çalışmamasına veya telefonda donanımsal hatalara yol açabilmektedir. Bu durumda eğer ios işletim sistemli cihazınızı sıfırlamak çözüm olmazsa, içerisindeki yazılımı silip tekrar yüklemek bir çok sorununuzu çözecektir. Bu durumda telefonunuzdaki tüm fonksiyonların çalıştığından emin olmadan, sizlere teslim etmiyoruz.

iletişim club

Android Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Android işletim sistemi Google firması tarafından geliştirilen ve her geçen ios işletim sisteminin kullanışlılığına yaklaşan bir yazılımdır. Piyasadaki bir çok akıllı cihaz tarafından tercih edilen Android, Ios’a göre hala daha fazla sorun çıkartabiliyor. Telefonunuzu sıfırlamak eğer sorunlarını çözmediyse, Android yazılımı silip baştan cihazınıza yüklüyoruz. Bu işlem sizin bir çok sorunuzu çözecektir. Her onarımda olduğu gibi, cihazınızı tüm testlerden geçtiği zaman teslim ediyoruz.